Mõned teist ütlevad kohe, et liiga vara veel… Aga me lihtsalt ei jaksa oodata! Käes on meie lemmikpühade hooaeg (nagu ilmselt ka Teie lapse oma 😊) – Jõulud! See on nii maagiline aeg – eriti kui Sul on lapsed. Nende vahetu rõõm ja ootusärevus eesseisva ees on nii ehe ja südantsoojendav! Samas – me mõistame kui stressirohke on jõuluaeg lapsevanemale. Sa pead jõudma kõikidele lasteaia -, kooli-, töö- ja sõprade pidudele, katsetama kõiksugu uusi jõuluroogade retsepteja ostma kõigile jõulukingid. Just kinkidest me seekord pikemalt räägimegi – see aasta otustasime, et teeme kõik kingid ise. Ja siin on Sulle 3 põhjust meiega liituda!

  • Isetehtud kingid on alati kõige personaalsemad! Mida iganes Sa otsustad valmist teha, saad Sa otsustada värvi, suuruse ja stiili üle. Pidades silmas just seda inimest, kelle jaoks Sa seda valmistad. Ning kogemus näitab, et selline tähelepanelikkus detailide osas ei jäta kedagi külmaks. Inimene, kes kingi saab tunneb end väga erilisena 😊
  • Tänapäeval oskavad kõik hinnata aega ja vaeva, mida panustatakse oma kätega valmistatud asjadesse poest viimasel hetkel haaratud kingi asemel (jah, me kõik oleme viimasel hetkel kinke ostnud ja lubanud seda järgmine aasta paremini planeerida, eks? 😉) Usume ka, et ise valmistatud kinki oskavad hinnata ka kõik, kes harrastavad rohelist elustiili. Kinki ise tehes mõtled Sa selle vajadusele palju rohkem kui lihtsalt midagi poest ostes.
  • Kinke ise valmistades saad Sa võtta hetke, et olla oma mõtetega omaette. Loomine on väga teraapiline tegevus, mis aitab mõtted ritta seada ja nautida paar vaikusehetke või oma lemmikmuusikat. Kui laste kõrvalt pole vaikusehetked Sinu teema, siis kutsu üks meie toredatest lapsehoidjatest endale appi! Uuri lisa meie teenuste kohta SIIT!

Lõpuks võib ju see olla ka Sinu enda kink  – paar tundi rahu ja omaette toimetamist. See on puhas luksus lapsevanemale! 😊